Sample image

Sample image

Sample image

Sample image

iZMİR ilinin  İlk Gönüllü Arama Kurtarma Derneği TAKED (Tire Arama Kurtarma) birinci kuruluş yıl dönümünü yoğun bir katılımla kutladı.

Tire Gölet restorantta gerçekleştirilen kuruluş yıl dönümü etkinliğine Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkanı Atakan Duran AKDF Genel Başkan Yardımcısı Veli Tiryaki, AKDF Genel Sekreteri Av. Nevzat Çetin, AKDF Yönetim Kurulu üyesi Ünsal Acar, Göndak Dernek Başkanı Kadir Akbulut, Anak Başkanı Nazmi Topcuoğlu, UMUT Yönetim Kurulu Üyeleri Barış Umaç ve Dilek Tolanlar katıldı.

Etkinlikte Kaymakam Fatih Çobanoğlu  ve Belediye Başkanı Atakan Durana derneğe katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. 

 

 

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

                 

             Ayvalık Doğal Afetler Arama Kurtarma ve İlkyardım Derneği - Balıkesir      Anadolu Arama ve Kurtarma Derneği - İstanbul      Edirne Arama ve Kurtarma Derneği - Edirne      Gönen Doğal Afetler Arama Kurtarma ve İlkyardım Derneği - Balıkesir      K77 Yalova Arama ve Kurtarma Derneği - Yalova      K9 Operasyonel Arama ve Eğitim Derneği - Adana      Türkcan Kurtarma Cemiyeti - İstanbul      Umut Arama Kurtarma Yardım ve Eğitim Derneği - Aydın